فهرست لینک وب‌ سایت‌ های ایران

راه اندازی وب دایرکتوری فهرست وب‌ سایت‌ های ایران

کلینیک تخصصی وب سایت ایران مفتخر است از قویترین سامانه وب دایرکتوری کشور با نام فهرست وب‌ سایت‌ های ایران رونمایی کند. این پروژه با رعایت آخرین استاندارد ها به اتمام رسیده و هم اکنون آماده سرویس دهی به وب سایت های ایرانی می باشد. از بزرگترین مزایای فهرست وب سایت های ایران می توان به رایگان بودن سرویس معمولی اشاره کرد. این مسئله باعث شد تا استقبال فراتر از انتظار در بدو معرفی این سامانه داشته باشیم. فهرست وب سایت های ایران همواره پذیرای شما عزیزان می باشد.

بررسی اهداف فهرست وب سایت های ایران

در این مطلب می خواهیم به تحلیل اهداف سامانه فهرست وب سایت های ایران بپردازیم. در هنگام طراحی این پروژه سعی شده برای دو قشر متفاوت با دو دیگاه متفاوت نرم افزار را طراحی و معرفی کنیم، مزایای این پروژه را از دو دیدگاه می توان مورد بررسی قرار داد یکی از دیدگاه کاربران معمولی و دیگری از دیدگاه  وبمستر ها.

مزایای فهرست وب سایت های ایران برای کاربران معمولی

برای همه ما پیش آمده است که دنبال منبع، مطلب و یا خدماتی در زمینه های خاصی می گردیم اما آدرس سایت ها و لینک های مربوط به آن را در دست نداریم. در نهایت با کلی جستجو شاید فقط به چها ر یا پنج نتیجه درست درباره آن برسیم که در بین این ها ممکن است نتایج لینک های خارجی هم وجود داشته باشند.

درنتیجه به این فکر میافتیم که ای کاش سایتی وجود داشته باشد که منبعی از همه لینک ها به طور یکجا باشد. سرویت این مژده را به شما می دهد تا با این دایرکتوری شما بتوانید لینک های مربوط به هر موضوعی را در هر دسته و طبقه به طور یکجا در اختیار داشته باشید و با آرامش تحقیقات و جستجو خود را در بین همه این لینک ها انجام بدهید. این امر باعث می شود که هم بازدید این وب سایت ها افزایش یابد و هم شما با دست باز تری جستجو خود را انجام دهید. این جستجو ها برای کاربران کاملا رایگان می باشد.

مزایای فهرست وب سایت های ایران برای وبمستر ها

این دایرکتوری، وب سایت های مختلف را بر اساس موضوع فعالیت دسته بندی و طبقه بندی می کند. این طبقه بندی ها تا سه لایه باز شده است و به طور جامع همه زمینه ها و دسته ها را در برمی گیرد. از نکات مثبت دیگر این سامانه رایگان بودن آن می باشد. بدین صورت که شما وب سایت خود را به صورت کاملا رایگان به لیست لینک های وب سایت های ایران اضافه می کنید.

با ثبت لینک در این سامانه علاوه بر معرفی وب سایت خود به دیگران در زمینه فعالیت خودتان و در دسترس بودن می توانید از خدمات و مزایای دیگر این وب سایت مطلع  و همچنین بهره مند شوید.  از جمله خدمات خوب این سامانه، سرویس شتاب دهنده آن است که با فعال سازی آن موجب می شود تا  وب سایت خود را با شتاب بیشتری راه اندازی و معرفی کنید. این امر باعث کمک به افزایش اعتبار و سئو سایت شما می شود.

به اشتراک بگذارید:
کلوبفیس نماافسران

One thought on “راه اندازی وب دایرکتوری فهرست وب‌ سایت‌ های ایران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *