درباره ما

شاهین عطائی خواه

دانشجو کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک و فارغ‌التحصیل کارشناسی تکنولوژی نرم افزار، ۱۳ سال بطور جدی در زمینه طراحی، تولید و بهینه سازی نرم افزار های تحت وب مشغول فعالیت است.مهارت های خود را نزد بزرگترین و برجسته ترین اساتید بین المللی کسب کرده است. او همواره در تلاش است تا برای رسیدن به اهداف خود از جدیدترین، به روز ترین تکنولوژی ها بهره گیرد.

از جمله آثار او می توان به شبکه اجتماعی عیبجو (درحال ثبت اثر) و فهرست وب سایت های ایران اشاره کرد که هر کدام از آنها دارای طراحی بسیار پیشرفته و منحصر به فرد در دنیا هستند.

نقل قول :

امید وارم تا به کمک خداوند بتوانم بهترین ها را، برای بهترین ها و با لیاقت ترین ها که هموطنان عزیزم هستند در راستای علم تخصص خود رقم بزنم و به لطف خدا تلاش می کنم تا خدمتی برای عزیزانم انجام دهم و مفید باشم.

خدمات سرویت

سرویت در راستای تخصص خود از جمله طراحی، توسعه، بهینه سازی و ایمن سازی پروژه های تحت وب فعالیت میکند. در حال حاضر با تحقیقات جامع و کامل در زمینه وب سایت های تخصصی برای پزشکان، با در نظر گرفتن نیاز های آنها سرویت محصولی را در همین باره طراحی کرده است، در این بسته تمامی نیاز ها از قبل پیش بینی شده و راهکار های مربوطه برای آنها ارائه شده است. همچنین برای راحتی مشتریان محترم قسمت هایی از این بسته مثل هاست و دامنه و ایمیل ها و … که باعث آزار و اذیت و گرفتن وقت بسیار از مشتریان می شود حذف شده و مسئولیت آن را سرویت بر عهده می گیرد تا مشتری از لحاظ فنی درگیر مثائل پیچیده و وقت گیر نشود. تمامی مراحل شامل نصب و راه اندازی هاست و دامنه به همراه نرم افزار در یک بسته جمع آوری شده و برای شما عزیزان آماده سرویس دهی خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر و جزئیات محصولات و خدمات به صفحه اصلی وب سایت مراجعه نمایید. در آینده پس از تحقیق و توسعه و نیاز سنجی برای تولید و طراحی وبگاه برای سایر اصناف محصولاتی را نیز تولید خواهیم کرد.


مدارک