نصب‌ و‌ پیکربندی MySQL
نصب و پیکربندی MySQLنصب و پیکربندی MySQLنصب و پیکربندی MySQL

نصب‌ و‌ پیکربندی MySQL

۵۰,۰۰۰ تومان

MySQL یک سیستم مدیریت پایگاه داده می باشد که امکان مدیریت داده ها را به شما می دهد و کاربران می توانند به طور همزمان از MySQL به مدیریت پایگاه داده خود پرداخته و به داده ها دسترسی داشته باشند. در نتیجه محصول نصب و پیکربندی MySQL  مناسب کاربرانی می باشند که ترجیح می دهند با صرف زمان کمتری به فعالیت های کاری خود برسند و وقت خود را برای  تنها نصب و پیکربندی ملزومات کارشان نگذارند و همچنین این محصول در زمان های بحرانی که زمان حرف اول را می زند، مناسب است زیرا که کاربران  با خرید محصول نصب‌ و‌ پیکربندی MySQL بدون مراجعه حضوری و با صرفه جویی در وقت خود می توانند تنها با یک تماس به این مهم دست یابند. نکته حائز اهمیت در این می باشد که بلافاصله پس از خرید محصول با متخصصان ما تماس برقرار کرده تا خدمات مربوطه را به شما کاربر گرامی ارائه دهند.

Product Description

MySQL یک سیستم مدیریت پایگاه داده می باشد که امکان مدیریت داده ها را به شما می دهد و کاربران می توانند به طور همزمان از MySQL به مدیریت پایگاه داده خود پرداخته و به داده ها دسترسی داشته باشند. از آنجایی که به طور کل کارکردن با این سیستم دشوار و زمان بر می باشد و از طرفی ممکن است در نصب و پیکربندی MySQL دچار مشکل شوید لذا زمان کاری شما  جهت پیشرفت کاریتان صرف تنها نصب و پیکربندی ملزومات کارتان شده و زمان خود را از دست خواهید داد، از این رو ما این محصول را در اختیار کاربرانی قرار داده ایم که می خواهند با صرف زمان کمتری به پیشرفت بیشتری در زمینه کار ی خودشان برسند. شما با خرید این محصول امکان این را خواهید داشت که فقط با یک تماس در اسرع وقت به نصب و پیکربندی MySQL شما، بدون مراجعه حضوری  پرداخته شود، که در این صورت هم در زمان صرفه جویی خواهد شد و هم پیشرفت بیشتری در زمینه کاری خود خواهید داشت.

توجه

نکته حائز اهمیت محصول نصب‌ و‌ پیکربندی MySQL و همچنین محصولات مشابه در این می باشد که حتما باید پس از خرید محصول اقدام به تماس تلفنی با مشاوران را داشته باشید تا نصب و پیکربندی MySQL  را از راه دور  انجام داده و  در اسرع وقت شما را یاری دهند. لازم به ذکر است، ما اخرین ورژن MySQL را روی سرور خام شما نصب خواهیم کرد مگر آنکه به درخواست خود کاربر ورژن دیگری نصب کنیم و در صورتی که سرور کاربر خام نباشد، امکان بروز خطاهای احتمالی را خواهیم داشت و در این شرایط اگر این خطاها از حد معمول بیشتر و مانع نصب شود  ترجیحا از ارائه سرویس معذوریم و مبلغ پرداختی را عودت خواهیم داد.

تذکر

محصول نصب‌ و‌ پیکربندی MySQL شامل طراحی دیتابیس MySQL نمی شود زیرا که طراحی دیتابیس MySQL خود به صورت محصولی جداگانه ارائه می شود در صورت تمایل می توانید از طریق لینک روبرو طراحی دیتابیس MySQL اقدام به خرید فرمائید. لازم به ذکر است که محصول نصب‌ و‌ پیکربندی MySQL شامل امنیت نیز نمی باشد و امنیت نیز به عنوان محصولی جداگانه ارائه می شود.

به اشتراک بگذارید:
کلوبفیس نماافسران

نقد و بررسی ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است .

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “نصب‌ و‌ پیکربندی MySQL”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *