نصب و پیکربندی DNS
نصب و پیکربندی DNSنصب و پیکربندی DNSنصب و پیکربندی DNS

نصب و پیکربندی DNS

۵۰,۰۰۰ تومان

DNS سرور مخفف عبارت Domain Name System است. در گشت و گذار های روزانه ما در دنیای وب ما Domain Name سایت را به مرور گرمان می دهیم تا سایت مربوطه را به ما نشان زیرا  که بکاربردن آدرس IP وب سایت ها کار بسی دشوار می باشد و برای کاربران سخت است که سایت های مورد نظر خود را با آدرس IP جستجو کنند و از طرفی برای هر دامنه مثلا servit.ir یا google.com یک DNS Server  وجود دارد که به آدرس IP و Domain Name مربوطه آن اشاره می کند از این رو نصب و پیکربندی DNS برای یک وبسایت الزامی می باشد این محصول به شما کمک می کند تا در اسرع وقت بدون صرف زمان و مراجعه حضوری دارای یک DNS Server شوید.

Product Description

DNS سرور مخفف عبارت Domain Name System است. در گشت وگذاز از دنیای وب و بازدید از سایت ها کاربران باید آدرس آن سایت را داشته باشند همان طور که در دنیای واقعی نیز شما با داشتن آدرس به مقصد خود خواهید رسید. حال شما با داشتن آدرس یک وب سایت می توانید از آن سایت بازید کنید بنابراین دو نکته در این جا حائز اهمیت است اول اینکه در دنیای وب، هر وب سایت آدرس منحصر به فرد خود را دارا می باشد و دیگر اینکه این آدرس ها (Domain & IP Address) به صورتی می باشند که قابل تبدیل به هم هستند این بدین معناست که شما با داشتن هر کدام از این دو، به وبسایت مورد نظر دسترسی خواهید داشت.

حال این آدرس ها بدین صورت می باشد که یکی آدرس IP سایت مورد نظر می باشد و دیگری Domain name  می باشد به طور مثال servit.ir , دامنه (domain) وبسایت سرویت می باشد ازآنجایی که حفظ و استفاده IP برای کاربران سخت می باشد  از طریق دامنه می توان به سایت مربوطه متصل شد و در واقع با زدن دامنه شما درخواست می دهید که به ادرس IP مربوط به آن دامنه برود.

و دیگر اینکه، برای هر دامنه یک DNS سرور باید وجود داشته باشد زیرا که اطلاعات مربوط به آن Domain در آن ذخیره شود و در هر زمان که اسم دامنه یا آدرس ip مربوطه را در مرورگر زدند به این آدرس اشاره کند بنابراین برای اشاره کردن به دامنه مربوطه  به  DNS سرور احتیاج داریم حال با تمام ایت توضیحات در مورد DNS ، این محصول در خدمت کاربران می باشد تا نصب و پیکربندی DNS را برای شما مهیا کند.

نحوه استفاده از خدمات نصب و پیکربندی DNS :

لازم به ذکر است پس خرید محصول، کاربران ملزم به تماس تلفنی با مشاوران ما می باشند تا پس از خرید محصول هماهنگی های لازم انجام شده و در اسرع وقت به خدمات مربوط به محصول نصب و پیکربندی DNS که شما خریداری فرموده اید،  پرداخته شود.

تذکر

خدمات نصب و پیکربندی DNS مناسب همه کاربران می باشد مگر اینکه خطاهای سروری بیش از حد معمول باشد و مانع از نصب و پیکربندی DNS شود این شرایط معمولا زمانی که سرور تازه نصب و پیکربندی نشده باشد و یا برنامه های زیادی روی سرور نصب باشد و …. اتفاق خواهد افتاد، لذا در این موارد از ادامه ارائه خدمات به شما معذوریم و مبلغ پرداختی عودت داده خواهد شد که معمولا رخداد این شرایط استثنا می باشد و به ندرت اتفاق خواهد افتاد.

به اشتراک بگذارید:
کلوبفیس نماافسران

نقد و بررسی ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است .

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “نصب و پیکربندی DNS”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *