نصب و پیکربندی FTP
نصب و پیکربندی FTPنصب و پیکربندی FTPنصب و پیکربندی FTP

نصب و پیکربندی FTP

۵۰,۰۰۰ تومان

FTP مخفف عبارت File Transfer Protocol است، همان طور که از معنای تحت الفظی این عبارت مشخص است FTP پروتکل انتقال فایل می باشد. بنابراین کاربرانی که می خواهند جهت انتقال اطلاعات از روشی پرکابرد و نسبتا سریع استفاده کنند می توانند این محصول را خریداری فرمایند زیرا که دیگر لازم نیست جهت انتقال فایل خود زمان خود را صرف ملزومات آن یعنی نصب و پیکربندی FTP فرمایند در نتیجه با استفاده از این محصول در وقت خود می توانید صرفه جویی فرمائید و در اسرع وقت تنها با تماس تلفنی و بدون مراجعه حضوری از خدمات محصول نصب و پیکربندی FTP بهره مند شوید.

Product Description

FTP مخفف عبارت File Transfer Protocol است، همان طور که از معنای تحت الفظی این عبارت مشخص است FTP پروتکل انتقال فایل می باشد. شما جهت انتقال اطلاعات حتما لازم است که از پروتکل خاصی استفاده کنید FTP  یکی از این پروتکل ها می باشد که به شما این امکان را می دهد  که فایل های خود را بین دو کامپیوتر در شبکه و یا بین سرور (server) و (client) انتقال دهید این پروتکل در میان دیگر پروتکل ها از رایج ترین و پر کاربردترین پروتکل ها می باشد.

از آنجایی که همه ما به دنبال افراد و روش هایی آسان هستیم که ملزومات جانبی کار خود را به آن ها بسپاریم تا بتوانیم بخش اعظمی از کار خود را پیش ببریم  و زمان کمتری را صرف کار های جانبی کنیم، از این لحاظ محصول نصب و پیکربندی FTP کاملا مناسب کاربران می باشد. محصول نصب و پیکربندی FTP این امکان را به کاربران می دهد  تا در صورتی که می خواهند فایل های خود را در شبکه انتقال دهند تنها با یک تماس فقط از خدمات این محصول استفاده کرده و دیگر لازم نیست زمان خود را صرف نصب و پیکربندی FTP کنند در نتیجه علاوه بر پیش برد کار خود در زمان خود نیز صرفه جویی خواهند کرد.

نحوه استفاده از خدمات نصب و پیکربندی FTP :

لازم به ذکر است پس خرید محصول، کاربران ملزم به تماس تلفنی با مشاوران ما می باشند تا پس از خرید محصول هماهنگی های لازم انجام شده و در اسرع وقت به خدمات مربوط به نصب و پیکربندی FTP شما پرداخته شود.

تذکر

خدمات نصب و پیکربندی FTP مناسب همه کاربران می باشد مگر اینکه خطاهای سروری بیش از حد معمول باشد و مانع از نصب و پیکربندی FTP شود این شرایط معمولا زمانی که سرور تازه نصب و پیکربندی نشده باشد و یا برنامه های زیادی روی سرور نصب باشد و …. اتفاق خواهد افتاد، لذا در این موارد از ادامه ارائه خدمات به شما معذوریم و مبلغ پرداختی عودت خواهد شد که معمولا رخداد این شرایط استثنا می باشد و به ندرت اتفاق خواهد افتاد.

 

به اشتراک بگذارید:
کلوبفیس نماافسران

نقد و بررسی ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است .

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “نصب و پیکربندی FTP”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *