تخفیف!
سفارش اینفوگرافیک ایستا
سفارش اینفوگرافیک ایستاسفارش اینفوگرافیک ایستا

سفارش اینفوگرافیک ایستا

۹۰۰,۰۰۰ تومان ۸۵۰,۰۰۰ تومان

امروزه اکثرا برای انتقال اطلاعات خود نیاز به یک ابزار قوی مانند اینفوگرافیک دارند زیرا که مقرون به صرفه تر از تبلیغات دیگر می باشد و ضمن انتقال اطلاعات کاربر به خوبی با اینفوگرافیک ها ارتباط برقرار می کنند. درنتیجه  اینفوگرافیک ها جایگاه خاصی در میان همه دارد چه کارفرما و چه کاربر. شما اگر جایگاهی دارید که نیاز به نمایش اطلاعاتی خاص یا تبلیغ سازمان و یا شرکت خود را دارید می توانید از طریق خرید این محصول و سپس ایجاد هماهنگی های بعدی جهت انتقال اطلاعات مربوط به خواسته خود اقدام فرمائید.

Product Description

در ابتدا قبل از بیان روال کار و جزئیات مربوط به سفارش اینفوگرافیک ایستا به شرح مختصری از اینفوگرافیک می پردازیم.اینفوگرافیک ها برای نمایش اطلاعات یا داده ها بخصوص در مواردی که بیان مطالب و نمایش داده ها زیاد، دشوار، خسته کننده می باشد، استفاده می شود. اینفوگرافیک ها که امروزه جز ابزار قدرتمندی جهت نمایش اطلاعات، معرفی یک برند تجاری و… است به صورت بصری بوده و از تصاویر برای  کمک به انتقال اطلاعات استفاده می کند  زیرا که هم در ذهن مخاطب ماندگار است هم از جذابیت بالایی برخوردار می باشد. در نتیجه اکثر شرکت ها و وب سایت ها علاوه بر مزیت های فراوانی که اینفوگرافیک ها در معرفی برند و بازدید سایت آن ها دارد، ترجیح می دهند جای استفاده از متن های طولانی از اینفوگرافیک ها جهت جذب کاربران خود استفاده نمایند.

از آنجایی که اینفوگرافیک ها دسته های مختلفی دارند از جمله اینفوگرافیک های ایستا، پویا، تعاملی، ماکت ما ترجیحا این محصولات را جداگانه به شما ارائه خواهیم داد. بنابراین لازم به ذکر است این محصول تنها جهت سفارش اینفوگرافیک ایستا می باشد.

روال کار:

خرید محصول اینفوگرافیک ایستا

در ابتدا شما باید محصول مورد نظر خود را وارد بسته خرید خود کرده و اقدام به خرید نمائید.

تماس با ما

پس از خرید الزامی می باشد که با ما تماس حاصل فرمائید تا اطلاعات مورد نیاز را در خصوص نیاز خود را ارائه فرمائید.

ثبت نیاز

پس از تماس با مشاوران ما جهت ثبت سفارش و گرفتن اطلاعات دقیق تر نسبت به آنچه شما می خواهید و همچنین بیان دقیق زمان تحویل و… مطرح می شود.

طرح اولیه

شروع طراحی اولیه طبق خواسته شما

تایید طرح

در این مرحله به تبادل نظرات درباره طرح اویله و سپس تایید نهایی طرح پرداخته می شود.

تحویل طرح

در این مرحله پس از اعمال تغییرات در مرحله قبل طرح با کیفیت بالا در اختیار کاربر قرار می گیرد.

 

توجه: لازم به ذکر می باشد که فرمت خروجی این محصول یکی از pdf ،jpg و png می باشد.

به اشتراک بگذارید:
کلوبفیس نماافسران

نقد و بررسی ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است .

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سفارش اینفوگرافیک ایستا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *