تخفیف!
طراحی پیکتوگرام وب سایت
طراحی پیکتوگرام وب سایتطراحی پیکتوگرام وب سایتطراحی پیکتوگرام وب سایتطراحی پیکتوگرام وب سایت

طراحی پیکتوگرام وب سایت

۵۰۰,۰۰۰ تومان ۴۵۰,۰۰۰ تومان

اینبار محصول طراحی پیکتوگرام وب سایت (pictogram) را به شما عزیزان ارائه می‌دهیم که هم مورد نیاز هر وب سایت‌ توسعه‌ یافته  و هم مورد نیاز کاربرانی که دارای ذوق و سلیقه هنری بیشتری می‌باشند، است. محصول طراحی پیکتوگرام (pictogram) مخصوص وب سایت ها می باشد.  شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید در سایت خود از نماد‌هایی خاص که در هیچ جا به کار نرفته باشد استفاده‌ نمائید این نمادها را پیکتوگرام می‌نامنند. پیتوگرام (pictogram) نشانه‌های تصویری هستند که وظیفه راهنمایی کاربر و یا مخاطب را دارا می‌باشند که این راهنمایی از طریق ارتباط بلافاصله بصری مخاطب با پیکتوگرام  است. محصول طراحی پیکتوگرام وب سایت مخصوص  وب سایت‌هایی است که مایل به استفاده از نماد‌ منحصربه‌فرد و مرتبط با وب سایت یا بخش خاصی از وب سایت خود هستند.

Product Description

محصول طراحی پیکتوگرام وب سایت  که هم مورد نیاز هر وب سایت‌ توسعه‌ یافته  و هم مورد نیاز کاربرانی که دارای ذوق و سلیقه هنری بیشتری می‌باشند، است. اصولا پیکتوگرام ها در جاهای مختلفی استفاده می شود اما محصول طراحی پیکتوگرام(pictogram)  مخصوص وب سایت ها می باشد.  شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید در سایت خود از نماد‌هایی خاص که در هیچ جا به کار نرفته باشد استفاده‌ نمائید این نمادها را پیکتوگرام می‌نامنند. پیتوگرام نشانه‌های تصویری هستند که وظیفه راهنمایی کاربر و یا مخاطب را دارا می‌باشند که این راهنمایی از طریق ارتباط بلافاصله بصری مخاطب با پیکتوگرام  است. پیکتوگرام ها بارمعنایی خاصی را دارند که معمولا از قوانین خاصی در طراحی آن‌ها استفاده می‌شود زیرا که پیکتوگرام‌ها یک زبان جهانی، که قابل فهم برای همه سنین است. در اکثر وب سایت‌ها می‌توانید مشاهده کنید که آیکون‌ها و نماد‌هایی مخصوص به سایت خود و مرتبط با مفهوم سایت خود را استفاده کرده‌اند تا پیام خاصی را به مخاطب در نظر اول برسانند و یا همچنین با استفاده از چند پیکتوگرام، سناریو و یا پروسه ایی مرتبط با مطلبی را به رخ کشیده اند.

ارائه  محصول طراحی پیکتوگرام وب سایت (pictogram) به این صورت است که با خرید این محصول شما فقط قادر به طراحی تنها یک پیکتوگرام می‌باشید که در صورت تمایل به شما این امکان را می‌دهیم تا طبق خواسته شما، طرح تا ۳مرتبه اصلاح شود. شماجهت خرید محصول می بایست با تماس با مشاوران و طراحان ما درخواست طراحی پیکتوگرام(pictogram) خود را به ثبت برسانید تا طراحان  ما طبق درخواست شما و متناسب با موضوع مطرح شده توسط شما کاربر گرامی به طراحی پیکتوگرام وب سایت متناسب با موضوع درخواستی شما بپردازند. و همچنین شما می توانید با استفاده از چندین پیکتوگرام (pictogram) مراحل انجام پروسه و یا یک داستان خاصی را در وب سایت خود به نمایش بگذارید که در این صورت باید چندین بار محصول طراحی پیکتوگرام وب سایت را خریداری کرده لذا در این صورت نیازمند مشاوره تلفنی می باشید.

مشخصات خروجی نهایی فایل های طراحی پیکتوگرام وب سایت :

  • سایز ۱۶ * ۱۶ پیکسل
  • سایز ۳۲ * ۳۲ پیکسل
  • سایز ۴۸ * ۴۸ پیکسل
  • فرمت های PNG , JPG
به اشتراک بگذارید:
کلوبفیس نماافسران

نقد و بررسی ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است .

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طراحی پیکتوگرام وب سایت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *